sobota, 24 grudnia 2011

dlaczego święta ?

bo co roku są :-)) wiem wiem - zawsze nas to zaskakuje ( szczególnie jeśli chodzi o wyrobienie się w  lepieniu  pierogów albo kupowanie prezentów ) !!! Ale ja uwielbiam Święta, choinkę ( od lat zbieram najbardziej zwariowane bombki choinkowe - mam nawet komórkę  i jamnika w baletowej spódniczce ), pierożki i karpika -   i nie jestem w tym odosobniona jak myślę !!!

I dlatego życzę Wam kochane wspaniałych i naprawdę rodzinnych i pachnących Świąt Bożego Narodzenia !!!! Zapomnijmy o kaloriach , podgryzajmy pierożkiem i popijajmy winkiem !!! No a od wtorku na bieżnie hehe

środa, 21 grudnia 2011

dlaczego skrzydła?

a bo na craftyourpassionchallenges.  mamy taki fajny temat - wszystko co chcecie ale musi mieć skrzydła :-)) no to u mnie uroczę gołąbki  od  laurettasdigitalstamps.  na torcie weselnym - no cóż dawno ślubnych kartek już nie było hehe zapraszam na nasz blog !!!!

 


a to już obiecuje - słowo harcerza - że ostatnie kartki - ale jestem wściekła , że ten obrazek z tą pikną dziewuszką dopiero teraz odkryłam - buuuuu ale będzie gwiazdą w następnym roku, bo co jak co ale Święta za rok będą na pewno - słowo harcerza :-))))

 scrapki-wyzwaniowo.warstwowo

 everybody-art-challenge.    anything goes
 thelollipopladies.  - christmas 

 crazychallenge.  christmas 
toptiptuesday.   christmas
papertakeweekly.  last christmasa ta ma mój nowy wykrojnik Timusia - cudusia , który dopiero teraz "zdobyłam" w moim ukochanym sklepie scrapki.pl   !!! no ale cóż następne świta tuż tuż :-))

tuesdaytaggers  - christmas
colourq.  color palette


a ta do Cioci do Berlina pojechała :-) Ciocia ma 93 lata i wyglądała w młodości nawet podobnie do tej Pani :-)a ta dla "nowej babci" - new Grandma, neue Oma

 partytimetuesdays.  ribbon

 onestitchatatimechallenge.  - anything goes


a to jej wnusia Klara

 mymumscraftshopchallenges. anything goes
pixiedustpaperie.  new baby
ppp-makeitmonday.  - open
pollycraftchallengeblog.  putch it
sparklesforumchallenges.  - anything but not a christmas
thecraftypad.  - anything but christmas a to już dla panienki lekko bardziej wyrośniętej  - bo 7-letniej :-)