sobota, 9 października 2010

dlaczego zakładki?

ano bo praktyczne :-))) i na prezencik jak znalazł :-))) szczególnie dla moli książkowych ! A tak jakoś fajnie je się robi, że się rozkręciłam w tym temacie na maxa :-) niektóre jeszcze czekają na pasującą wstążeczkę :-)
a te z inicjałami, to dla pary małżeńskiej, co by im się nie pomieszało !!! TEŻ KOCHACIE  GRAPHIK45 ???? jestem w nich zakochana :-)))

dlaczego lift?

bo lift kartki tańszy od liftingu twarzy :-))) Ale teraz na poważnie , mój pierwszy lift na wyzwanie #18 art piaskownicy - jestem ciekawa, czy w ogóle zrozumiałam o co chodzi, ale myślę,że chyba tak :-)) a oto moja liftowana karka : " Klucz do Twego serca" - a co tam ,nawet z tytułem :-)

środa, 6 października 2010

dlaczego aniołki?

bo są śliczne te buzie, a ja mimo ,że stąpam mocno po ziemi to uwielbiam trochę kiczu w życiu :-)))

a to moje stanowisko "pracy" czy zawalony stół jadalny ( chłopcy jedzą na kolanie przed TV, czyli tam gdzie zawsze, nawet jak stół był wolny _ mój Kochany nazywa to " znowu jesteś w swojej Cepelii " :-))

dlaczego Ptaszek?

bo to nowe wyzwanie z scrapujących Polek - miał być ptaszek to i jest - wylazł z klatki i powinien  teraz "rozwinąć skrzydła" - myślę, że to super kartka na 18 - latke albo koniec studiów :))))))))


A ta karteczka, to na zamówienie dla pewnej uroczej  starszej Pani Tereni na imieninki :

wtorek, 5 października 2010

dlaczego znowu jesiennie?

Przez Diabelski Młyn  i jego 8 Wyzwanie :-))) miały być jesienne kolory, motywy ( no cóż bagietka, chleb i pomidory- jakoś mnie nie zainspirowały ale filiżanka to już coś innego :-)) ) A ponieważ jak już człowiek raz zacznie grzebać w tych brązach to nie mogłam się opanować i  " zbroiłam " jeszcze 2 karteluszki. Ale najpierw odpowiedź na wyzwanie : te zdjęcie w Młynie tak jakoś skojarzyło mi się z relaksem po zakupach i przed gotowaniem :-)))A teraz te inne a'propo :  najpierw Dankeschoenkarte dla mojej Przyjaciółki ( dla nie germanistów - kartka z podziękowaniem)


A teraz jeszcze może trochę nietypowo bo brązowo ślubnie ale za to z cudnym stempelkiem od Lemonade

poniedziałek, 4 października 2010

dlaczego tak dziwnie?

bo ten cholerny blogger dalej wariuje ! a ja z nim !!!! miał być podział na kartki tradycyjne i ciut inne ( jak ta pierwsza, w ciut nie typowych kolorach )  ale co - wklejam, te co dają się w ogóle wkleić !!! Innych po prostu nie pobiera i cześć !!! czy ktoś wie co z tą cholerą zrobić - też tak macie ?????  

Od razu  się przyznaję, że pomysł na gwiazdkę bezczelnie zwaliłam , ale niestety nie pamiętam z którego blogu, bo był cudny kurs i chciałam podlinkować - jeśli wiecie to proszę o pomoc ----- boże ja tylko już cały dzień krzyczę " pomocy pomocy" a gdzie ten Romeo co ma przyjść na pomoc hihi Od razu widać, że jestem starsza generacja i kocham "Starszych Panów "

dlaczego ten blogger szaleje ??? ja już nie mogę z tym ........ żeby się dosadniej nie wyrazić !!! Długo trwa przesyłanie tych zdjęć a potem z 6 tylko 2 się pokazują !!! Też tak macie ??????? oszaleć można od kiedy " poprawili" i zmienili styl przysyłania !!!!!  A teraz to nic nie idzie ... nawet nie chce plików  wybrać --- idę walić głową o ścianę ....
dlaczego candy w Pasja studio ?

bo może a nuż a widelec człowiek się załapie :-)) a cudne to rzeczy można wPasja Studio  wygrać czyli ostrze sobie moje marne ząbki na takie cuda !!!!!!!


dlaczego Lemonade?

bo mają  naprawdę super stempelki :-)))) super napisy - do wyboru do koloru !!!! A to wyzwanie Ślubne #4 Lemonade  - staję w szranki ! Wprawdzie jestem już raz szczęśliwie rozwiedziona ( nigdy nie zapomnę kartki na ślub : co zyskacie w dniu ślubu - odp: teściową !!!  cudne to było)  ale  rozważam nowe zamążpójście ( boże co za słowo) i dlatego tego rodzaju kartki są mi bliskie sercu !!!!!!

Motylek i napis : stempelki z  Lemonade  , kwiatek własnej produkcji ( mokry i zgnieciony papier plus ćwiek) itd itp  A Panna Młoda jak to w życiu czeka na tego swojego Jedynego ........... :-)

niedziela, 3 października 2010

dlaczego love?

bo na miłość zawsze trzeba znaleźć czas moje Miłe Panie :-))))) Podobno Ci , którzy wrócili z tzw.śmierci klinicznej, to twierdzili, że po drugiej stronie liczy się tylko wiedza i miłość :-))))) No i wszystko jasne :-))