sobota, 30 października 2010

dlaczego na tzw.jedno kopyto?

czyli świąteczne - bo mimo słońca za oknem to zima idzie i nieuchronnie zbliżają się święta Bożego Narodzenia - a ponieważ jaka jest Poczta Polska każdy wie - czyli trzeba tworzyć zawczasu :-))) a oto wysyp kartek na ten temat - temat aktualny  jakby nie było od ponad 2000 lat :-))))))


piątek, 29 października 2010

dlaczego pastele?

bo  się bardzo ucieszyłam z wyzwania Art- piaskownicy - trzy kolory : róż, błękit i szary - no to do dzieła, mam nadzieję ,że udało mi się tę zieleninę na kwiatku przynajmniej choć trochę ukryć :-)) ale poza tym .... starałam się jak mogłam :-)))

dlaczego smaki dzieciństwa ?

bo tak sobie w Szufladzie  zażyczyły Panie :-) Smaki dzieciństwa - no cóż - ja miałam ułatwione zadanie, bo mój przyszywany dziadek był mistrzem cukierniczym :-) Czyli możecie sobie wyobrazić jakie ja miałam ciężkie dzieciństwo : bomby lodowe, torty ananasowe ( do dziś robię ten tort dla mojego syna na urodziny, tak jak dziadek robił go dla mnie :-))) ) , serniki, babki itd itp.... tragedia, do dziś się odchudzam ..........

Po drugie "smak" to dla mnie też zapach " zapach " książek - kocham czytać i pisać pamiętniki , po trzecie "dotyk" - mieszkaliśmy w kawalerce i nie było miejsca dla zwierzęcia - kota miałam dochodzącego - piwnicznego - ale jak Mamy nie było to przemycałam go  do mieszkania :-) i tak jak na tym zdjęciu był w biały w plamy - dla mnie to były piękne dni -  i to wszystko wyszło mi na tej kartce :-)))


czwartek, 28 października 2010

dlaczego te brązy ?

bo zakochałam się w tej dziewczynce - czy nie piękna ta buźka ??????? i kolorystyka nasunęła się sama z siebie !!! no i kwiatki i listki i znowu jesiennie wyszło - ale pasuje do dzisiejszej pogody w Gdańsku - kapie kapie i w ogóle nic miłego - no przynajmniej kilka kartek można "wyprodukować "  czyli znowu znalazłam coś pozytywnego nawet w tej kiepskiej pogodzie :-))  !!!!

A to karteczka i zakładka dla pewnej 30- latki :-)A to prezencik dla pewnej 60-pare latki ale bardzo  młodej duchem :-))) prawa część to jest "etui"   :-) na zakładkę !


A to śpiące  maleństwo czeka jeszcze na pasujący stempelek - który jest już w drodze ale cóż szybsza jestem od Polskiej Poczty :-))

dlaczego znowu lift- #8 z Diabelskiego Młyna ?

a bo mi się ten pomysł jak najbardziej spodobał, ale niestety dopiero teraz zauważyłam , że napis jest na innym miejscu , ale może dziewczyny z Diabelskiego Młyna będą wyrozumiałe :-)) dla nowicjuszki - bo to dopiero mój drugi lift w życiu :-))))


niedziela, 24 października 2010

dlaczego dziękuję ?

Słówko które działa cuda :-))) dlatego warto je bardzo często używać - mały koszt a duży zysk :-)) Dlatego chętnie przystępuje do wyzwania Lemonade i dodaje swoje małe merci :-))))