niedziela, 16 stycznia 2011

dlaczego stemple ?

bo karteczka i zakładka idą na różne wyzwania - a tam stemple są mile widziane i wyczekiwane. Muszę się przyznać do zakupienia 2 stempelków z Tildą :-) no i ta słodka panienka zawojowała mnie kompletnie. Niestety nie posiadam pisaków czyli koloruje starymi dobrymi kredkami akwarelowymi :-) nie jest to wynik doskonały ale uważam , że nie jest najgorzej :-)))

A teraz lista wyzwań : Panienka maszeruje do ceschallenges # 19  ( no designer papers) , totallypapercrafts  # 49 ( happy birthday), simonsaysstampschallenge  ( sketch)  , lemonadechallenges  ( koronka lace i ich stempelek) , justmagnolia    ( favourite crafty - my new tilda stamp)

 


A na Na strychu    temat to stemplowanie - no i zaszalałam :-) pierwsza zakładka idzie na wyzwanie strychowe i na wyzwanie timbroscrapmania  ( mehr als zwei Stempel, die habe ich mit embrossing veredelt )  - uwielbiam embrossingować - z pyłu robi się złoto - super zabawa :-)))

a jak się robi  jedną to i następne idą jak z płatka :
8 komentarzy:

 1. Jak się zacznie stemplować, to nie można przestać :) Fajnie, że nasze wyzwanie tak Cię zainspirowało, bo efekty są naprawdę niezłe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. sehr schöne karten
  danke fürs mtiamchen bei TSM
  xoxo BA

  OdpowiedzUsuń
 3. Great work - fab designs! Thanks for joining in our challenge at CES this week, Juliex

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow such beautiful creations.
  Thanks for joining us at CES Challenges & good luck.
  Hugs Emma x

  OdpowiedzUsuń
 5. Your creations are very nice! Thanks for joining us at TSM Challenge! Lina

  OdpowiedzUsuń
 6. Fabulous

  Thanks for joining us this week at Totally Papercrafts and good luck.

  Mel X

  OdpowiedzUsuń
 7. Such a lovely card and tags!!!
  Thanks for joining us at TSM challenge.
  Hugs, Giò

  OdpowiedzUsuń
 8. Asiu przepraszam, że trochę mnie nie było ale miałam kłopoty z dostępem do net-u. Ale teraz już jestem. Zakładki prześliczne. Wszystkie dokładnie w moim stylu i sama nie wiem na które patrzeć najpierw. Na tą z ptaszkiem czy z klatkami czy z tą kobitką.

  OdpowiedzUsuń