środa, 26 stycznia 2011

dlaczego padłam prawie trupem??

bo będąc sobie na wakacjach w górach naszych polskich i piknych- skorzystałam z cudzego compa i chciałam zobaczyć co to moje dziewczyny pięknego przez ten czas stworzyły - a tu nagle ....
padłam prawie trupem, jak zauważyłam, że niektóre kartki na moim blogu są mega duże !!!! rany boskie !!!! i dotego w multiplum wydaniu !!!!!!!!!!!
trochę potrwało zanim skapowałam ( no cóż blondynka) i już wiem - mnie nie zawsze otwierają się wybrane zdjęcia - czasami potrzebuję kilka prób  żeby zdjęcie się pokazało !!!!!! a tu taka niespodzianka, na moim compie widać jedno i małe a na innych kilka i mega !!!!! poprawiłam co mogłam i prawdę mówiąc nie wiem co z tym fantem zrobić - jak kasować coś co się nie widzi ??????????

Mam niezły problem do rozwiązania na ten rok :-))) czy u Was też tak jest ?????? w sobote wracam do kartkowego  życia :-)))))) już czuję się jak alkocholik na odwyku :-))))

1 komentarz:

  1. Asiu. Przepraszam Cię bardz. Ja to widziałam, ale myślałam, ze tak ma być. W big rozmiarach Twoje kartki prezentują się doskonale i widać wszystkie szczególiki projektu. Wracaj do nas prędko bo ja tez jestem na odwyku od Twoich dzieł.

    OdpowiedzUsuń